Ipari technológiák-03

Aktualitások

Ajánlatadó Projektmérnök

2020. November 12. Csütörtök

A pozíció célja: Az energetikai beruházások során előforduló gépészeti rendszerek (gőz, fűtési, hűtési, préslevegő stb.) kivitelezési ajánlatához szükséges ajánlatok gépész szakterületi részének (költségelemzés, műszaki leírás) elkészítése.

Főbb feladatok:

  • Lehetséges partnerek, (kivitelezők, beszállítók) felkutatása, versenyeztetés lefolytatása
  • Ajánlatok véleményezése szakmai megvalósíthatóság, ár, ill. időigény szempontjából, javaslattétel készítése
  • Alternatív műszaki megoldások kidolgozása.
  • A projektre vonatkozó előírások, követelmények, szerződéses követelmények megismerése, az ajánlati munka közben ezek figyelembevétele, betartása
  • Műszaki egyeztetés alvállalkozókkal és beszállítókkal, hatóságokkal és közreműködőkkel
  • Részvétel és közreműködés az ajánlatokkal és a projekt megvalósításával kapcsolatos tárgyalásokon
  • Ajánlatok műszaki tartalmának és szállítási határainak tisztázása, ajánlati kalkuláció elkészítése
  • Ajánlati műszaki leírás készítése
  • Alvállalkozói és szállítási szerződések előkészítése
  • A munkával kapcsolatos észrevételek, reklamációk kezelése
  • Az ISO 9001, ISO 14000 szabványok követelményeinek megfelelő minőség- és környezetirányítási rendszer ismerete, alkalmazása, javaslat kidolgozása a rendszer fejlesztésére

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki/energetikai mérnöki végzettség (egyetemi vagy főiskolai)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol és/vagy német nyelv középszintű ismerete
  • Ipari energiaellátó rendszerek és elemeik ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes jövedelem
  • Magyar vállalati kultúra
  • Agilis, eredményorientált és inspiráló közösség

Sales Manager

A pozíció célja: Ügyfélszerzés, meglévő vevőkapcsolatok fenntartása, az ügyfélélmény biztosítása az együttműködés teljes ideje alatt.

  • Piackutatás és szegmentálás
  • Értékesítési stratégia kialakítása
  • Éves értékesítési terv elkészítése, negyedéves célok meghatározása
  • Futó projektek lekövetése
  • CRM rendszer karbantartása
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, up-selling
  • After sales tevékenység, garanciális ügyek koordinálása
  • Új partnerek felkutatása, bemutatkozók szervezése, lebonyolítása
  • Tendereken való részvétel, ajánlatkérések kezelése a szerződéskötésig
  • Marketing tevékenység, szakipari fórumokon való megjelenés
  • A cég kereskedelmi képviselete, cégimázs javítása
  • Beszámolók, tervek, statisztikák készítése, prezentálása
  • Kapcsolattartás a társterületek munkatársaival, vezetőivel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (mérnök/közgazdász)
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat műszaki területen az alábbiak közül: energetika, erőmű, épületgépészet, irányítástechnika, gépészet, villamosság
  • Angol és/vagy német nyelvtudás aktív tárgyalóképes szinten
  • Elhivatott, motivált, pozitív hozzáállás
  • Átlagon felüli prezentációs készség

Előny:

  • Kínai, koreai nyelvismeret

Diákmunka- Gépész gyakornok

2019. Szeptember 22. Vasárnap

FELELŐSSÉGi Kör:

  • Kivitelezési projektekben való részvétel, a projektvezető és a projektmérnökök szakmai támogatása.
Erőművek, ipari energetikai- és technológiai létesítmények kivitelezője