Ipari technológiák-03

Aktualitások

Kivitelezési Projektvezető

2021. Március 03. Szerda

Energetikával, ipari technológiákkal és épületgépészettel foglalkozó, 30 éve a magyar piacon meghatározó EPC vállalat keres vezetőségébe

KIVITELEZÉSI PROJEKTVEZETŐT

Felelősségi kör:

  • A projektvezetői feladatok ellátása
  • Kapacitástervezés
  • A felvonulási terület rendjének biztosítása
  • Az anyaggazdálkodás és beszerzés folyamatainak megszervezése
  • Alvállalkozók, beszállítók, projekt tagok munkájának irányítása, felügyelete
  • Kapcsolattartás a megrendelővel
  • A projekt szakági határidők ütemtervének elkészítése, felülvizsgálata
  • A szerelés, kivitelezés folyamatainak felügyelete, a határidők betartása
  • EHS megfelelés biztosítása
  • Műszaki tartalom minőségi ellenőrzése
  • A pénzügyi keretek felügyelete
  • Projekt dokumentáció kezelése
  • A társaság érdekeinek képviselete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Magyar vállalati kultúra
  • Agilis, eredményorientált és inspiráló közösség
  • Szakmai fejlődést biztosító projektek

Elvárások:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Erőművi kivitelezési projektekben megszerzett tapasztalat
  • Energetikai/gépészmérnöki végzettség
  • Projekt management ismeretek
  • FMV jogosultság
  • Aktív szakmai angol és/vagy német nyelvtudás
  • Döntéshozatali képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Biomassza erőmű kivitelezésében szerzett tapasztalat előny

Diákmunka- Gépész gyakornok

2019. Szeptember 22. Vasárnap

FELELŐSSÉGi Kör:

  • Kivitelezési projektekben való részvétel, a projektvezető és a projektmérnökök szakmai támogatása.
Erőművek, ipari energetikai- és technológiai létesítmények kivitelezője