Ipari technológiák-06

Aktualitások

Építésvezető

2018. Március 03. Szombat

Feladatok:

  • Építőipari kivitelezési munkák irányítása, helyszíni ellenőrzése,
  • építőipari projektek műszaki lebonyolítása, minőségellenőrzése, naprakész műszaki dokumentálása és nyomon követése,
  • építész szakipari munkák koordinálása,
  • szerződésszerű és megfelelően magas szintű műszaki tartalom biztosítása,
  • kapcsolattartás megrendelőkkel és alvállalkozókkal,
  • kivitelezés minőségi ellenőrzése,
  • ütemtervek készítése, azok betartatása, illetve az alvállalkozókkal történő betartatása,
  • felelős műszaki vezetés,
  • építési naplók vezetése és ellenőrzése,
  • együttműködés a hatóságokkal.

A munkakör betöltéséhez szükséges előfeltételek:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség (Építőmérnök, Építészmérnök)
  • Minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Középfokú angol nyelvtudás előny

Versenyképes jövedelmet, hosszú távú, biztos munkahelyet, szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk.
Jelentkezni lehet Czompa Juditnál a judit.czompa@kraftszer.hu címen angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél elküldésével.

Erőművek, ipari energetikai- és technológiai létesítmények kivitelezője