Ipari technológiák-06

Aktualitások

Mérnök üzletkötő ipari energetikai területre

2018. Május 08. Kedd

FELADATOK

  • Ügyfélkapcsolattartás, ügyfélszerzés
  • Műszaki támogatás nyújtása
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Ajánlatkérések érkeztetése, műszaki tartalom átvizsgálása, esetenként informatív projektköltségvetés készítés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Prezentációk készítése

ELVÁRÁSOK:

  • 1-2 éves munkatapasztalat gépészeti kivitelezői területen
  • Utazási hajlandóság országon belül (Közép-Magyarország)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középszintű angol nyelvtudás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Műszaki végzettség
  • Budapesti vagy Budapesthez közeli lakhely
  • Értékesítői gyakorlat

Versenyképes jövedelmet, hosszú távú, biztos munkahelyet, szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Jelentkezni lehet Czompa Juditnál, a judit.czompa@kraftszer.hu címen magyar nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél elküldésével.

Erőművek, ipari energetikai- és technológiai létesítmények kivitelezője