Ipari technológiák-06

Aktualitások

Projektmérnök

2018. Március 03. Szombat

Feladatok:

  • Kogenerációs-, erőművi és ipari projektek üzletági dokumentációjának feldolgozása, elemzése,
  • Vállalkozási ajánlattételhez, szakági beszerzésekhez, alvállalkozásba adáshoz versenykiírások elkészítése,
  • Lehetséges (al)vállalkozók, beszállítók felkutatása, versenyeztetés lefolytatása,
  • Ajánlatok véleményezése szakmai megvalósíthatóság, ár- és időigény szempontjából, javaslattétel készítése,
  • Alternatív műszaki megoldások kidolgozása,
  • Szakági tervezés alvállalkozásba való, illetve tervezés részére történő kiadása,
  • A tervezési munka, illetve annak a tender feltételekhez, szabványossági, hatósági előírásokhoz való megfelelőségének értékelése, igazítása,
  • A projekt határidők ütemtervének előkészítése, támogatása, felülvizsgálata,
  • Egyeztetés az illetékes szakhatóságokkal, felügyelőségekkel,
  • Ajánlati kalkulációk elkészítése a céges forma szerint,
  • Ajánlati dokumentációk összeállítása, megrendelői ajánlat kidolgozása.

A munkakör betöltéséhez szükséges előfeltételek:

  • Felsőfokú gépészeti szakképzettség
  • Legalább középfokú nyelvtudás (angol/német/orosz)
  • energetikai és/vagy ipari környezetben szerzett szakmai tapasztalat előny

Versenyképes jövedelmet, hosszú távú, biztos munkahelyet, szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk.
Jelentkezni lehet Czompa Juditnál a judit.czompa@kraftszer.hu címen angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél elküldésével.

Erőművek, ipari energetikai- és technológiai létesítmények kivitelezője